Youtube, Vimeo, Instagram video ve MP3 indirme

Şubat 18, 2018
Kategori: Apple
0 3890 1
Youtube, Vimeo, Instagram video ve MP3 indirme

Bir çok popüler video ve müzik sitesinde beğendiğiniz videoları ve ses dosyalarını tek bir tıkla Mac‘inize indirebileceğiniz harika bir uygulama ile karşınızdayız. PullTube isimli uygulama son derece basit arayüzü ve kolay kullanımının arkasında hayli özellikli bir kullanım olacağı sağlıyor. Öyle ki en popüler multimedya sitelerinden Youtube, Facebook, Vimeo, Instagram, Dailymotion ve Soundcloud gibi sitelerden video ve ses dosyalarını indirebiliyorsunuz.

Üstelik her bir dosya için ayrı çözünürlük ve dosya tipi seçimi ile uzunca bir oynatma listesine ait tüm bağlantıları ekleyip hepsini aynı anda indirmenize olanak tanıyor. 4k, 1080p, HD, 60fps, 1080p, 720p gibi maximum çözünürlükte videolar indirip MP3 ve M4A ses formatında müzikleri PullTube ile rahatlıkla bilgisayarınıza yükleyebilir, aşağıda sizin için hazırladığımız videoyu izleyerek PullTube hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

, , , , , , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir