Springtomize 3 iOS 7 desteği ile güncellendi

Ocak 26, 2014
Kategori: Apple
10 353529 1
Springtomize 3 iOS 7 desteği ile güncellendi

Jailbreak uygulamaları arasında en popüler olanlar arasında ilk sıralarda yer alan Springtomize uzun süreli sessizliğin ardından nihayet güncellendi. iOS 7 desteğinin sağlandığı Springtomize 3 Cydia Store’da yerini alarak kullanıcılarının istifadesine sunuldu. Uygulama hakkında herhangi bir bilgisi olmayan kullanıcılar için kısaca izah etmem gerekirse eğer, iOS cihazınızın sistemine dair bir çok değişikliği yapabilmenize olanak tanıyan uygulama şeklinde ifade edebilirim.

Springtomize 3 ile iOS sistem ayarlarında değişiklikler yapabileceğiniz alanları da vermek gerekirse;

 • iOS animasyonlar
 • Uygulama Değiştiricisi
 • Kontrol Merkezinin Özellikleri
 • Dock uygulamaları
 • Klasörler Özellikleri
 • Ana Ekranda uygulama simgeleri
 • Kilit Ekranı Özellikleri
 • Ana Ekranda tek tek sayfa düzenleme
 • Durum Çubuğu

Animasyonları hızlandırmak ve geçiş sürelerini değiştirmek, uygulama değiştiricisinin simgelerini yeniden boyutlandırmak, uygulama ön izlemelerini gizlemek, kontrol merkezi öğelerini düzenlemek, durum çubuğunda yer alan simgeleri düzenleme ve şebeke adı vb. gibi değişiklikleri yapmak Springtomize’nin en popüler diğer özellikleri olarak sayılabilir.

Uygulama Cydia‘da 2.99$ fiyatla satılmakla beraber Springtomize 2 kullanıcıları 1.99$ ödeyerek yükseltme işlemini yapabilirler.

springtomize3

Adı: Springtomize 3 – iOS 7
Ücret: $2.99 ($1.99 eski kullanıcılar yükseltme için bu ücreti ödeyecek)
Sürüm: 1.0.0-2
Gereksinimler: iOS 7.0-7.0.4
Test Edilme: iPhone 5 running iOS 7.0.4
Repo: BigBoss
Geliştirici: Filippo Bigarella
Editörün Puanı:  4/5

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

10 comments

 1. özgür
  Reply

  selam arkadaslar ben ıpohe 4 kullanıyorum telefon sim okumuyor sürüm 5.0.1(9a406) sürüm yüklemek için Icloud yazan yere tıklıyorum ama acılmıyor bir türlü ve sürüm günceleştirme yapamıyorum ayrıyetten apple kimliği aldım giremiyorum onlada yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 2. Onur
  Reply

  Mrb. Mehmet bey ben daha önce hiç jailbreak kurmadım iphone 5s kullanıyorum sürümüm 7.0.5 bu sürüm için jealbreak var mı ve kendim kurabilirmiyim?

 3. Mehmet
  Reply

  Mehmet bey bir sitede görmüştüm ios 6 sürümündeki cihazlara ios 7 görünümü veriyorlardı yan sanayi ipsw ile peki ios 7 den altıya dönmek için yan sanayi ipsw varmı bildiğiniz

 4. Mehmet
  Reply

  Mehmet bey ben ios 7 kullanıcısıyım ios 6 da Quasar ile aynı anda iki pencere açılabiliyordu fakat ios 7 Quasar uyumlu değil ios 7 de bunu yapacak bir tweak varmıdır acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir