Spigen SGP’li iPhone 5C ekran koruyucular Amazon’da

Ağustos 18, 2013
Kategori: Apple
0 4249 0
Spigen SGP’li iPhone 5C ekran koruyucular Amazon’da

Apple’ın, Eylül ayının ilk haftası tanıtacağı düşünülen iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Apple ve Android gibi cihazlara kaliteli aksesuarlar üreten büyük firmalardan olan Spigen SGP‘nin Amazon’da sunulan aksesuarı hayli dikkat çekici.

spigen sgp

Böylesi büyük üreticilerin çıkacak olan yeni ürünler konusunda bu kadar erken davranmadıklarını bildiğimizden ürünler hayli ilgimizi çekti. Şirketin $21.99 fiyatla sunduğu sert plastik koruyucu kapak ve $4.54 fiyatla sunduğu ekran koruyucu sticker iPhone 5C tasarımı konusunda bize oldukça sağlam delil oluyor.

Çünkü büyük bir çok aksesuar üreticisi firmanın Apple ile anlaşmaları var ve çıkacak olan ürünler konusunda kendilerine prototip’ler ürünlerin lansmanından önce gönderiliyor. Buna göre üretime geçen şirketler de ürünlerinin hazırlıklarını buna göre yapıyorlar. Tabi Apple ile bu kontada yapılan anlaşmalar büyük meblağlara gerçekleşiyor.

Bu nedenle şu anda en azından kasa tasarımı olarak gerçekten bir iPhone 5C’ye bakıyorsunuz.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir