OS X Yosemite beta sürümü indirmeye hazır

Haziran 2, 2014
Kategori: Apple
0 4095 0
OS X Yosemite beta sürümü indirmeye hazır

Apple’ın WWDC 2014 kapsamında bugün tanıttığı OS X işletim sisteminin ‘in yeni sürümü OS X Yosemite Mac kullanıcıları için indirmeye hazır. Genellikle beta sürümlerinin geliştiricilere özel olarak yayınlandığını bilmekle beraber bu sürüm ilk yetişen ve beta programına kayıt olacak 1 milyon kişi için ücretsiz bir şekilde indirilip kullanılabilecek.

AppleSeed resmi sitesi üzerinden kayıt yaptırıp ilk 1 milyonun kişi arasına girebilenler (sunucu o kadar yoğun ki pek mümkün değil gibi) OS X Yosemite‘nin ilk betasına sahip olabilecekler. Kayıt işlemini hızlı bir şekilde tanımlayabilen şanslı kullanıcılar OS X 10.10 Yosemite‘yi ilk deneyenlerden olma imkanına da kavuşmuş olacak.

yosemite

Kayıt sonrası tarayıcınızda yukarıdaki gibi bir mesajı almışsanız siz de programa dahil olmuş ve size gönderilecek eposta üzerinden OS X Yosemite beta’ya sahip olabileceksiniz demektir. Apple sunucularının çok yoğun olacağını düşünürsek epostanın gelmesi ülkeye ve bölgeye göre değişebileceği gibi ilerleyen vakitlerde posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir