1970 İstanbul doğumlu. 1994 yılında bilgisayar donanım ve teknik servis hizmetleri ile bilişim dünyasına adım attı ve uzun bir süre bu alanda hizmet verdi. Özellikle internet ve buna bağlı teknolojilerin yaygınlaşması ile beraber ilgi alanı ister istemez internet teknolojilerine doğru yönlendi.

Tamamen amatör bir ruh ile kısa bir süre Mambo, daha sonra yeni bir alt yapı olan Joomla! CMS (content management system) bir başka deyiş ile Joomla! içerik yönetim sistemleri ile ilgilendi. Uzun bir süre çeşitli platformlarda bu konuda kullanımı kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmak adına destek ve eğitim çalışmalarında bulundu. Bu eğitim çalışmaları kapsamında görsel, video anlatımlar ile başlayan süreç bir Joomla! kitabı (ortak bir çalışma sonrası ortaya çıktı), bir tanesi Joomla! 1.5 özel sayısı olmakla beraber Byte gibi, zamanının sayılı dergilerinde Joomla! hakkında yazılar yazdı. Çeşitli illerde düzenlenen Joomla! seminerlerinde bu konuda gönüllü olarak hizmet veren diğer gönüllülerle beraber seminerler düzenledi.

Teknoloji alanında, özellikle Apple ürünlerine karşı duyduğu ilgi ile beraber özellikle iPhone, iPad ve Mac cihazlarına dair kullanımı kolaylaştırıcı bilgiler ile güncel haberlerin yer aldığı bir kaç blog açarak bu konuda kendisini geliştirirken aynı zamanda öğrendiklerini insanlarla paylaşmakta.

Yukarıdaki çalışma ve ilgi alanları dahilinde halen mmcn.org blogu ile beraber bir çok platformda çalışmalarına devam ediyor. Evli ve dört çocuk sahibi. Halen İstanbul’da yaşamaya devam ediyor. Son dört senedir hayatına girmiş olan kızı Zahide‘nin vesilesi ile Down Sendromu konusunda sürekli bilgilenerek kızının fahri gelişim danışmanlığını yürütüyor.