Martin Hajek’ten iPhone 7 konsept çalışması

Mayıs 11, 2015
Kategori: Apple
0 4609 2
Martin Hajek’ten iPhone 7 konsept çalışması

Apple ve konsept kelimeleri yan yana geldiğinde blogumuzda adını sıklıkla duyduğunuz Martin Hajek, Apple’ın önümüzdeki ürün güncellemesinde yer alacak olan iPhone 7 üzerine yeni bir çalışma yayınladı. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile muazzam bir başarı yakalayan Apple’ın iPhone 7‘de bu başarıyı bir üst seviyeye taşıyacak tasarımsal yenilikleri getirecek olması neredeyse kaçınılmaz.

Bu noktada da Martin Hajek‘in iPhone 7 tasarım çalışmaları “işte bu” dedirtecek yenilikçi tasarımı adeta Apple’a yol gösteriyor gibi. Nasıl göstermesin ki, iPhone 5 ve iPhone 6 / Plus konsept çalışmaları Apple tarafından ilham kaynağı olmuş bir tasarımcıdan bahsediyoruz.iPhone 7 söylentileri arasında öne çıkan yenilenecek kamera lensleri ile Touch ID özellikli ana ekran tuşunun güncellenecek olması yer alıyor. hal böyle olunca Hajek’te bu unsurları öne çıkardığı ultra ince ve zarif iPhone 7 tasarım çalışmasına ait görsellerden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

iphone 7 konsept 2

iphone 7 konsept 3

iphone 7 konsept 4

iphone 7 konsept 5

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir