Jailbreak aracı TaiG 2.3.1 sürümüne güncellendi

Temmuz 6, 2015
Kategori: Apple
0 3702 0
Jailbreak aracı TaiG 2.3.1 sürümüne güncellendi

TaiG geliştirici takımı iOS 8.1.3 – 8.4 jailbreak imkanı sunan Taig jailbreak aracının 2.3.1 sürümünü yayınladı. Halen cihazlarını TaiG‘in önceki sürümleri ile jailbreakli olarak kullananlara herhangi bir yenilik getirmeyen bu güncelleme sadece Cydia 1.1.20 güncellemesini içeriyor. Mevcut jailbreak kullanıcıları Cydia’dan bu güncellemeyi yapabiliyorlar.

Dün açıklanan Cydia 1.1.20 güncellemesi bir takım çalışma hatalarını gideren bir güncelleme olarak yayınlanmış ve Cydia güncellemeleri kısmından yapılabilir hale gelmişti. TaiG jailbreak geliştici takımı bu güncellemeyi de içinde barındıran TaiG 2.1.3 jailbreak aracını bu sebeple güncelledi.

Cihazlarını ilk defa jalbreak yapacak olanların TaiG’in bu sürümünü kullanmalarını sorunsuz bir jailbreak için tavsiye ediyoruz. Bu araç ile jailbreak nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılar aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili konudan kısa anlatıma ulaşabilirler.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir