iTunes 11.1 yeni özellikleri ile yayınlandı

iTunes 11.1 yeni özellikleri ile yayınlandı

Eylül 18, 2013
Kategori: Apple
1 3422 0

iOS 7 sürümünün yayınlanmasının çok yakın olduğunun da göstergesi olan yenilenen servisleri ile beraber güncellenen iTunes 11.1 sürümü yayınlandı. Yenilikler arasında iTunes Radyo, Poscast İstasyonları ve Genius Shuffle öne çıkarken iOS 7 aygıt eşzamanlama ve daha fazla destek içeriği ile yenilendi.itunes-11-1-download

Apple’ın resmi iTunes sayfası bağlantısından Windows ve Mac uyumlu iTunes 11.1 sürümünü indirebilirsiniz. Alternatif olarak Mac Appstore üzerinden güncellemeleri denetleyerek ilgili işlemi yapabileceğinizi hatırlatalım. Tabi bazı bölgeer için güncelleme hemen aktif olmayabilir, ancak kısa zamanda güncelleme görünecektir.

itunes-11-1-guncelleme Bunun dışında iTunes uygulaması içinden güncellemeleri denetleyebilir ve iTunes 11.1 sürüme güncelleyebilirsiniz.

, , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

1 yorum

  1. Cem
    Reply

    Güncellemeleri kontrol ediyorum henüz 11.1 günclemesi gelmemiş ne zaman sunulur bilgi alabilirmiyim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir