iPhone'a Youtube videolarını MP3 olarak indirme

iPhone’a Youtube videolarını MP3 olarak indirme

Mart 18, 2018
Kategori: Apple
0 308 2
iPhone’a Youtube videolarını MP3 olarak indirme

iOS cihazlarınız için bir çok popüler müzik ve video izleme uygulamaları App Store’da bolca bulunmakla beraber izlediğiniz videoları indirme veya müzikleri MP3 olarak direk cihazınıza kaydetme seçeceği sunan uygulamalar pek az. Üstelik bu işi ücretsiz yapan uygulamalar neredeyse yok gibi, tabi ücretsiz uygulamaların da sık sık ekranınıza reklamları çıkarıyor oluşu biraz can sıksa da yine de bu müzik uygulaması hayli işinize yarayacak.

iPlay Radio & Music Player uygulaması adından da anlaşılacağı gibi fonksiyonel bir müzik uygulaması. Bu uygulamayı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği şüphesiz Youtube üzerinden izlenen / dinlenen parçaları direk olarak cihazınıza indirebiliyor oluşu. Tabi indirilen bu video ve mp3 dosyalarını farklı isimde listeler hazırlayarak düzenleyebilir ve diğer tüm benzer uygulamalardaki işlemleri bu uygulama ile de gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın pek çok özelliği olmakla beraber biz sadece video ve ses dosyalarını nasıl indirebileceğinize odaklandık.

Yukarıdaki videoda pratik bir şekilde indirme işlemlerini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Uygulama ile ister tek tek isterseniz bir oynatma listesini indirebilir sanatçıların albümlerini tek tık ile topluca cihazınıza yükleyebilirsiniz.

, , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir