iPhone 6S daha mı kalın olacak?

Temmuz 7, 2015
Kategori: Apple
0 3206 0
iPhone 6S daha mı kalın olacak?

Eğer soru fiyat olarak soruluyorsa (!) evet Türkiye kullanıcıları için hayli kalın olacağı kanaatinde olmakla beraber habere konu olan sızıntıya bakarsak bir önceki iPhone‘lara göre iPhone 6S‘in minicikte olsa biraz daha kalın olabileceği konuşuluyor. Engadget’ın Japon versiyonu diyebileceğimiz teknoloji sitesinin güvenilir bir kaynağına dayandırdığı haberinde iPhone 6S’in şematik çizimleri yer alıyor.

İlgili resme göre  iPhone 6 6.9mm kalınlığında olmasına rağmen hafif bir artış ile iPhone 6S’in 7.1mm olacağı görülüyor. Bu değişikliğin içinde yer alacak yeni teknolojilere ve bunların getirdiği yenilikler sebebiyle olabileceği söyleniyor. Yeri gelmişken iPhone 6S’ler için diğer tahminlerden en ilginçleri de şöyle; Yeni NFC çip , 16GB temel depolama seçeneği , daha hızlı bir LTE çip , Rose Gold renk seçeneği , 7000 serisi alüminyum, 12MP Kamera , 4K Görüntü Kaydı , 240FPS Yavaş Mo , ve daha fazlası yer alıyor.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir