iPhone 6'nın sıcak buz ile imtihanı

iPhone 6’nın sıcak buz ile imtihanı

Şubat 3, 2015
Kategori: Apple
0 2009 0
iPhone 6’nın sıcak buz ile imtihanı

Teknoloji alanında yeni ürünler boy göstermeye başladığında hemen ardından çeşitli dayanıklılık testlerine tabi tutulan cihazların başında akıllı telefonlar gelir. Düşmeye, sert cisimle vurulduğundaki dayanıklılığı, su testi gibi bir çok video ilgi ile izleniyor. İşte bu testlere tabi tutulan popüler cihazlardan bir tanesi de iPhone.

Pek çok teste tabi tutulan iPhone görmeye alıştığınızı düşünüyorsanız bu teste tabi tutulan iPhone 6‘yı izlemenizi tavsiye ederim. Sıcak buz diye bilinen sodyum asetat dolu bir kaba koyulan iPhone 6’yı izleyince bir çok kişi “Bu insanların başka işi gücü yok mu” diyecektir diye düşünüyorum. Sodyum asetatın etkisini bilmeyen birisi olarak cihazın düştüğü zorluk durumunu pek anlamamakla beraber yine de ilginç bir deneyim olduğunu söyleyebilirim.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir