iPhone 6 konsept çalışmalarında Martin Hajec farkı

Nisan 6, 2014
Kategori: Apple
0 13759 0
iPhone 6 konsept çalışmalarında Martin Hajec farkı

Özellikle Apple ürünleri ile ilgili yaptığı konsept çalışmaları ile konu ile ilgilenenlerin adını sıklıkla duyduğu Martin Hajec, Apple’ın önümüzdeki ayrlarda piyasaya süreceği düşünülen yeni iPhone’lar hakkında yeni bir çalışma yayınladı. İsminin iPhone 6 olacağını bilmemekle beraber muhtemel beklentiler ve cihaz hakkındaki dedikoduların tümünün yer aldığı çalışmalar hayli iddialı ve çekici.

Özellikle iPhone 5 ve 5S için de konsept çalışmaları yayınlayan tasarımcının neredeyse birebir konsept çalışmalarını bu cihazlar çıkmadan önce yayınlamış olduğunu da bu kişiyi neden bu kadar ciddiye aldığımızı merak edenler için belirtmiş olalım.

iphone 6 gold

iPhone 6 öylentilerinin kesiştiği ortak nokta kullanıcıların daha büyük ekranlı cihazları tercih ediyor oluşu ile beraber Apple’ın butalebi daha fazla gözardı edemeyeceği şeklinde yorumlanıyor. Beklentiler arasında 4.7-inç ve 5.5-inç ekran boyutları’nda iki farklı yeni iPhone modelinin geleceği diğer beklentiler arasında yer alıyor.

Bu ve buna benzer söylentiler muhtemelen eylül veya ekim ayına kadar artarak devam edecek olsa da bugüne kadarki söylentiler doğrultusunda Martin Hajec’in hayal ve tasarım gücü ile birleşince ortaya gerçekten de ilgi çekici bir konsept ortaya çıkmış diyebiliriz. Açıkçası daha büyük ekranlı bir iPhone, adına (kimileri iPhone Air olarak bekliyor) iPhone 6’da diyebiliriz… bu boyutlar ve özellikle de bu çizgilerde olursa hiç şaşırmayacağımı belirtmeliyim.

iphone 6

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir