iPhone 5s ve Mavi iPhone 5c kutusundan çıkarken

iPhone 5s ve Mavi iPhone 5c kutusundan çıkarken

Eylül 20, 2013
Kategori: Apple
0 5255 0
iPhone 5s ve Mavi iPhone 5c kutusundan çıkarken

Apple bugün itibari ile iPhone 5s satışına resmen başladı ve iPhone meraklıları da cihazlarına birer birer kavuşmaya başladı. Türkiye’de yaşayan iPhone meraklıları olarak bizler ise hem fiyat hem de ürüne kavuşma anlamında biraz daha bekleyeceğimiz ayrı bir gerçek. O nedenle sizlere kendi hazırladığımız değil Redmondpie editörlerinin hazırlamış olduğu iPhone 5s ve Mavi iPhone 5c kutu açılım seremonisi paylaşıyoruz.

Video’da uzay grisi iPhone 5s ile mavi iPhone 5c‘nin kutu içeriği ve bazı özelliklerinin gösterildiği video siz iPhone meraklıları için de önümüzdeki günlerde hangisine sahip olmak isteyebileceğiniz hakkında da ipuçları verebilir. Her iki cihazda dikkat çeken tamamen farklı bir ambalaj’a sahip olmaları. iPhone 5c alışıldık iPhone ambalajı ile satılırken iPhone 5c daha spor bir görünüme sahip ambalajı ile iPod touch’ların sunumunu hatırlatıyor. O zaman sözü uzatmadan hemen videomuza geçelim;

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir