iPhone 5s ve Mavi iPhone 5c kutusundan çıkarken

Eylül 20, 2013
Kategori: Apple
0 6241 0
iPhone 5s ve Mavi iPhone 5c kutusundan çıkarken

Apple bugün itibari ile iPhone 5s satışına resmen başladı ve iPhone meraklıları da cihazlarına birer birer kavuşmaya başladı. Türkiye’de yaşayan iPhone meraklıları olarak bizler ise hem fiyat hem de ürüne kavuşma anlamında biraz daha bekleyeceğimiz ayrı bir gerçek. O nedenle sizlere kendi hazırladığımız değil Redmondpie editörlerinin hazırlamış olduğu iPhone 5s ve Mavi iPhone 5c kutu açılım seremonisi paylaşıyoruz.

Video’da uzay grisi iPhone 5s ile mavi iPhone 5c‘nin kutu içeriği ve bazı özelliklerinin gösterildiği video siz iPhone meraklıları için de önümüzdeki günlerde hangisine sahip olmak isteyebileceğiniz hakkında da ipuçları verebilir. Her iki cihazda dikkat çeken tamamen farklı bir ambalaj’a sahip olmaları. iPhone 5c alışıldık iPhone ambalajı ile satılırken iPhone 5c daha spor bir görünüme sahip ambalajı ile iPod touch’ların sunumunu hatırlatıyor. O zaman sözü uzatmadan hemen videomuza geçelim;

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir