iPad mini 2 uzay grisi rengi ile 15 ekimde geliyor mu?

Eylül 18, 2013
Kategori: Apple
0 3974 0

Geçtiğimiz Apple etkinliği ile beraber hayatımıza giren iPhone 5c ve iPhone 5s sonrası şimdiki söylentilerin yönü iPad cephesine kaymış görünüyor. “Apple 15 ekimde iPad etkinliği düzenleyebilir” konumuzda da belirttiğimiz üzere bir çok kaynak 15 ekim’de Apple’ın yeni bir etkinlikle yeni ürünlerini görücüye çıkaracağı söylentilerini paylaşmıştık.Bir Fransız sitesi olan NWE, 15 ekim’i işaret ederek Apple’ın yeni iPad mini 2‘si için uzay girisi bir kasa ile geleceğini aşağıdaki resimle beraber paylaştı.

ipad mini 2

İlgili sitenin haberinin devamında belirttiği haliyle iPad mini 2’ler tıpkı iPhone 5s‘te olduğu gibi farklı renk seçenekleri ile geleceğini belirtiyor. Uzay grisi ve şampanya rengine sahip olacağını belirten site görseller ile de destekliyor.

ipad-mini-2-grey

Resimler her ne kadar doğrulanmamış olsa da “Apple ne zaman doğruladı ki?” cevabını verebiliriz. Konu hakkında gelişmeler oldukça sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir