iPad Air Türkiye satış fiyatı ve zamanı?

Kasım 13, 2013
Kategori: Apple
0 3404 5
iPad Air Türkiye satış fiyatı ve zamanı?

Apple‘ın geçtiğimiz ay tanıttığı ve alışılmış rakamsal iPad isimlerinden çok Mac bilgisayarlarda kullanılan Air tanımlaması ile isimlenen iPad Air 27 Kasım itibari ile Türkiye’de satışa sunulacak. Bilindiği gibi Apple’ın ülkesel online mağazaları arasına Türkiye ile ilgili sayfasını da katması ile beraber bu tarihten itibaren http://www.apple.com/tr üzerinden de satın alınabilecek.

ipad air fiyatları

iPad Air, 16/32/64/128 GB’lık depolama seçenekleri ile Wi-Fi ve Wi-Fi+3G bağlantı modelleri ile iki farklı renk seçeneği ile satın alınabilecek. Uzay grisi ve gümüş renkli iPad Air’lerden bir tanesine sahip olmak için 1249 TL (Wi-Fi 16GB modeli) ödemeniz gerekecek. Diğer depolama ve farklı bağlantı seçenekleri ile 1249 – 2349 TL aralığında satılacak ürünlerden bir tanesine sahip olmak için 27 Kasım’ı beklemeniz gerekecek.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir