iPad Air Türkiye satış fiyatı ve zamanı?

iPad Air Türkiye satış fiyatı ve zamanı?

Kasım 13, 2013
Kategori: Apple
0 2906 5
iPad Air Türkiye satış fiyatı ve zamanı?

Apple‘ın geçtiğimiz ay tanıttığı ve alışılmış rakamsal iPad isimlerinden çok Mac bilgisayarlarda kullanılan Air tanımlaması ile isimlenen iPad Air 27 Kasım itibari ile Türkiye’de satışa sunulacak. Bilindiği gibi Apple’ın ülkesel online mağazaları arasına Türkiye ile ilgili sayfasını da katması ile beraber bu tarihten itibaren http://www.apple.com/tr üzerinden de satın alınabilecek.

ipad air fiyatları

iPad Air, 16/32/64/128 GB’lık depolama seçenekleri ile Wi-Fi ve Wi-Fi+3G bağlantı modelleri ile iki farklı renk seçeneği ile satın alınabilecek. Uzay grisi ve gümüş renkli iPad Air’lerden bir tanesine sahip olmak için 1249 TL (Wi-Fi 16GB modeli) ödemeniz gerekecek. Diğer depolama ve farklı bağlantı seçenekleri ile 1249 – 2349 TL aralığında satılacak ürünlerden bir tanesine sahip olmak için 27 Kasım’ı beklemeniz gerekecek.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir