iOS 9 beta 3 Apple Müzik ile yayınlandı

iOS 9 beta 3 Apple Müzik ile yayınlandı

Temmuz 8, 2015
Kategori: Apple
0 5032 5
iOS 9 beta 3 Apple Müzik ile yayınlandı

Geçtiğimiz Haziran ayı WWDC 2015 etkinliğine sahne olmuş, burada Apple‘ın yenlenen mobil işletim sistemi iOS 9’un betası görücüye çıkmıştı. Etkinlikte ayrıca Apple’ın yeni uygulaması Apple Müzik uygulamasını da görmüştük. Geçtiğimiz hafta kullanıma sunulan iOS 8.4 ve Apple Muzik’in ardından gözler iOS‘ta bu uygulamayı arada ülkemiz için henüz uygulama kullanıma sunulmadı.

apple muzik

Telif hakları gibi meseleler nedeniyle bizlerin erişemediği Apple’ın yeni çevrimiçi müzik yayını uygulaması Apple Müzik‘in iOS 9 beta 3 ile hayata geçmiş oldu. Bilindiği gibi iOS 9 beta 3 gibi beta sürümlerinden yararlanmak için kullanıcıların Apple geliştirici platformuna üye olması gerekiyor. Bu platforma üye olan kullanıcılar geliştirici sayfasından diledikleri cihazlar için iOS 9 beta 3‘ü indirip kullanabilirler.

Not: Apple geliştirici programına dahil olmak ve beta sürümlerinden yararlanmak için Apple Developer Program dahilinde yıllık 279 TL ödeyerek (günlük $ kuruna göre fiyat değişebilir) kayıt olup bu tür imkanlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye Apple resmi geliştirici platformu https://developer.apple.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir