iOS 8 pankartı Moscon Center'da göründü

iOS 8 pankartı Moscon Center’da göründü

Mayıs 30, 2014
Kategori: Apple
0 3259 0
iOS 8 pankartı Moscon Center’da göründü

Başta Apple hayranlarının ve  teknoloji dünyasının gözü Apple’ın önümüzdeki Pazartesi düzenleyeceğini duyurduğu WWDC konferansında. Üzerinde hayli dedikodu yapılan iOS 8‘in tanıtılıp tanıtılmayacağı muaama durumundayken bugün gelen görüntüler ile bu yılki WWDC kapsamında iOS 8‘de görücüye çıkacak.

2 Haziran’da San Francisco Moscon Center’da kapılarını açacak olan Apple etkinliği her sene olduğu gibi Apple’ın resmi sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Bu yılki etkinlikte tüm gözler öncelikle iOS 8 ile Apple’ın mobil işletim sisteminin geldiği son noktaya şahit olacağız. Bunun dışında yeni nesil iPhone, Mac ve OS X hakkında yenilikleri bu etkinlikte hep beraber göreceğiz.

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir