iOS 8.4 uyumlu AppSync uygulaması

Temmuz 5, 2015
Kategori: Apple
6 8270 0
iOS 8.4 uyumlu AppSync uygulaması

iOS 8.4 sürümünü cihazınıza yüklediniz, TaiG jailbreak aracı ile iOS 8.4 jailbreak yaptınız ve daha önce yüklediğiniz AppSync uygulaması çalışmadığından crackli uygulamalarınızı cihazınıza yüklemek istediğinizde işlemin başarısız olduğunu gördünüz. Sorun yok, aşağıda sizin için denediğim ve hem iTools hem de i-funbox programları ile eskisi gibi cihazlarınıza sorunsuzca uygulamaları kurabilmenizi sağlayan AppSync uygulamasını paylaşacağım.

Öncelikle Cydia‘da Kaynaklar” kısmına girip “Düzenle” ve “Ekle” butonuna basıp “http://cydia.angelxwind.net” kaynak adresini ekleyelim. Ardından kaynağa girelim ve “Tüm Paketler” kısmından “AppSync Unified” uygulamasını kuralım. Aynı isimde repoda farklı uygulamalar olsa da bir kaç tane denediğim uygulama çalışmadığından özellikle bu repodakini öneriyorum.

Springboard’u yeniden başlattıktan sonra artık AppSync uygulamasının görevini yaptığını ve crackli uygulamalarınızı bilgisayarınızdan sorunsuzca cihazınıza yükleye bildiğinizi görebilirsiniz.

, , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

6 comments

 1. Fatih
  Reply

  Cydia reposundaki [Apple File Conduit “2”] tweakini yükleyin. Jailbreakli bölümleri artık itools gibi programlarda görebilirsiniz.

 2. Erkan
  Reply

  benimde ufak bi sorum olacaktı ama konuyla direk alakası yok,
  öncelikle elimde ios 9.0.1 e yükseltilmiş iphone 5s var ve ben bir uygulamayı dosylarıyla beraber itools aracılığıyla yedekledim fakat geri yükleme istediğimde hata yedekler yüklenmiş gözükmüyor ne yapabilirim.Uygulamanın yedeklerine erişebilceğim bi program var mıdır?Programdan kastım bi müzik programı

 3. jailbreakQA
  Reply

  iphone 6 ios 8.4 cihazım var iphone yabancı değilim jailbreake hiç değilim yanlız bugün delirdim nerdeyse 5 senedir iphone kullanıyorum 6 senedir jailbreak yapıyorum aldığım her ios cihazına jail yaptım neyse konuya geleyim telefona cydiadan yada pp den kurduğum programların hiç birini bilgisayarda göremiyorum ipalar yok appsync nin denemediğim versiyonu ve reposu kalmadı sıkıntı nedir neden böyle oluyor bulamadım bu konuda bilginiz varmı yardımcı olurmusunuz ayrıca kurdugum herşey calısıyor app store dan kurduklarımı görüyorum onun haricinde itunesin içinde uygulamalarımda da gözükmüyor bilgisayardaki ipa dosyları app store dan yuklenenler var ama pp ve cydiadan yüklenenler yok ?

  1. Mehmet Yazıcı (author)
   Reply

   Appsync tam olarak işlevini yerine getiremiyor maalesef. Mesela ben uygulamaları senkronize etmek için appcake veya diğer yerlerden indirdiğim crackli ipa dosyalarını sürükle bırak şeklinde itunes uygulamaları arasına manuel olarak atıp öyle senkronize ediyorum. Şimdilik tek çare bu ta ki kararlı bir appsync çıkana kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir