iOS 8.4 jailbreak için 10 Cydia uygulama deposu (repo)

iOS 8.4 jailbreak için 10 Cydia uygulama deposu (repo)

Temmuz 8, 2015
Kategori: Apple
2 9706 5
iOS 8.4 jailbreak için 10 Cydia uygulama deposu (repo)

Jailbreak konusunda tecrübeli olan kullanıcılar kadar Apple’ın yeni cihazları ile beraber iOS dünyasına yeni merhaba demiş bir çok yeni kullanıcı bulunuyor. Dolayısı ile bir çok konuda iOS dünyasını yeni yeni keşfediyorlar. Jailbreak dendiğinde akla gelen jailbreak, dolayısıyla Cydia olunca, gelişticilerin cihazınızın özelliklerine özellik katacak uygulamalarına güncel olarak ulaşabilmek önemli.

Standart Cydia uygulama depo adresleri dışında belki de adını ilk kez duyacağınız birbirinden faydalı ve güncel tema, sistem tweak’leri ve zil sesleri barındıran 10 uygulama deposu adresini sizlerle paylaşmak istiyorum. Her bir reponun kendine özel uygulamaları olduğu ve güncelliği konusunda sorununuzun olmayacağı adresleri Cydia’dan ekleyerek kullanabilirsiniz.

Unutmadan, verilen repolar Cydia’nın legal repolarıdır, içlerinde bu uygulamaların crackli versiyonlarını bulamamak sizi şaşırtmasın!

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

2 comments

  1. Yusuf
    Reply

    Abicim benim iphone 4 iOS7.1.2 sürümün de bir telefonum var ben de jailbreak yapmak istiyorum Mehmet abi bana yardım et

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir