iOS 8.2 mart ayında Apple Watch ile gelebilir

iOS 8.2 mart ayında Apple Watch ile gelebilir

Şubat 4, 2015
Kategori: Apple
0 2814 0
iOS 8.2 mart ayında Apple Watch ile gelebilir

iOS 8.2 beta 5 sürümünün geliştiriciler için yayınlandığı bu günlerde analistler iOS 8.2 genel güncellemesi ve Apple’ın akıllı saati Apple Watch hakkında açıklamalar yayınlamaya başladılar. BGR‘nin yayınladığı habere göre Apple, mart ayında Apple Watch’ın tanıtımı ile beraber iOS 8.2‘nin de yayınlanacağını bildiriyor. Özellikle iOS 8.2 beta sürümlerini araştıran geliştiriciler Apple’ın akıllı saati Watch hakkında WatchKit API kodlarını kaynaklarda görmüş ve bizlerle paylaşmışlardı.

apple akıllı saat

Apple’ı yakından takip eden kaynaklar mart ayı içerisinde Apple Watch lansmanının yapılacağı konusunda ortak görüşler bildirirken nisan ayını da telaffuz eden analistler ve teknoloji blogları bulunuyor. (Tim Cook’ta yeni bir ürün lansmanının nisan ayı gibi olabileceğini belirtmişti) Sonuç olarak Apple Watch için her şey yolunda gittikten sonra iOS 8.2 güncellemesi ile beraber mart ayında gelmemesi için bir sebep yok. Tim Cook’un nisan ayında yeni ürün tanıtılabileceği açıklamasını da her ihtimale karşı bir ihtiyat olarak söylenmiş olabileceğini düşünüyorum.

BGR’nin haberinin dikkate değer olmasının arkasında özellikle iOS güncellemelerindeki isabetli haberleri yer alıyor.

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir