iOS 8.2 mart ayında Apple Watch ile gelebilir

Şubat 4, 2015
Kategori: Apple
0 3576 0
iOS 8.2 mart ayında Apple Watch ile gelebilir

iOS 8.2 beta 5 sürümünün geliştiriciler için yayınlandığı bu günlerde analistler iOS 8.2 genel güncellemesi ve Apple’ın akıllı saati Apple Watch hakkında açıklamalar yayınlamaya başladılar. BGR‘nin yayınladığı habere göre Apple, mart ayında Apple Watch’ın tanıtımı ile beraber iOS 8.2‘nin de yayınlanacağını bildiriyor. Özellikle iOS 8.2 beta sürümlerini araştıran geliştiriciler Apple’ın akıllı saati Watch hakkında WatchKit API kodlarını kaynaklarda görmüş ve bizlerle paylaşmışlardı.

apple akıllı saat

Apple’ı yakından takip eden kaynaklar mart ayı içerisinde Apple Watch lansmanının yapılacağı konusunda ortak görüşler bildirirken nisan ayını da telaffuz eden analistler ve teknoloji blogları bulunuyor. (Tim Cook’ta yeni bir ürün lansmanının nisan ayı gibi olabileceğini belirtmişti) Sonuç olarak Apple Watch için her şey yolunda gittikten sonra iOS 8.2 güncellemesi ile beraber mart ayında gelmemesi için bir sebep yok. Tim Cook’un nisan ayında yeni ürün tanıtılabileceği açıklamasını da her ihtimale karşı bir ihtiyat olarak söylenmiş olabileceğini düşünüyorum.

BGR’nin haberinin dikkate değer olmasının arkasında özellikle iOS güncellemelerindeki isabetli haberleri yer alıyor.

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir