iOS 12 ile hayatınıza girecek olan yenilikler

Haziran 6, 2018
Kategori: Apple
0 1402 0
iOS 12 ile hayatınıza girecek olan yenilikler

Geçtiğimiz günlerde Apple’ın WWDC 2018 etkinliğinde tanıttığı iOS 12 ile beraber bir çok yenilik Apple iOS işletim sistemine dahil oldu. Öyle ki tespit edilen yenilikler ve iyileştirmeler 100’ün üzerinde geliştirmeyi kapsıyor. iOS 12 ile beraber Apple gerçekten de önemli geliştirmelere imza atmış ve zaten kullanıcı dostu olan arabirimi çok daha fonksiyonel hale gelmiş.

Özellikle performans konusunda iOS 12 ele alındığında hayli mesafe katedilmiş görünüyor. Aslında iOS 12 ile beraber gelen yenilikleri sizlere madde madde paylaşmak isterdik ancak bu yazının hacmi iOS 12 geliştirmelerini anlatmak için yetersiz kalacaktır. Tabi bu konudan elinizi boş göndermemek adına tüm yenilikler ve iOS 12 geliştirmelerini bir arada bulabileceğiniz bu video eminim tüm beklentilerinizi karşılayacak nitelikte. iOS 12’nin özellikle iPhone ve iPad‘lere getirdiği yeniliklerin tümünü bulacağınız bu video her ne kadar İngilizce olsa da tüm merakınızı gidereceğine eminiz. Yazımızın sonunda da blogumuza kendi incelemelerimizi ekledikçe ilgili iOS 12 yeniliklerinin en dikkat çekenlerinin bağlantılarını da bulacaksınız.

Kaynak: 9to5mac

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir