HotDog ile iPhone'u Kişiselleştirin

HotDog ile iPhone’u Kişiselleştirin

Ağustos 5, 2016
Kategori: Apple
0 2895 6
HotDog ile iPhone’u Kişiselleştirin

iOS 9.3.3 jailbreak ile beraber Cydia ile tekrar tanışan cihazlar güncel olmayan tweak’ler nedeniyle ufak tefek hayal kırıklıkları oluştursa da Cydia veritabanında imdada yetişen farklı uygulamaları bulabilirsiniz. Springtomize, jailbreak kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulamaların başında gelmekle beraber henüz tam anlamı ile iOS 9.3.3 jailbreak‘te istenen verimi alamıyoruz. Örnek olarak durum çubuğu ile ilgili yapılan düzenlemelerde özellikle operatör adını değiştirme konusunda hata var.İstenen bir yazıyı operatör adı yerine koymaya çalıştığınızda ya eksik karakter yahut yazıyı hiç görememe gibi sorunlar yaşanıyor, hal böyle olunca özellikle bu konuda alternatif arayanlar için HotDog uygulaması sorununuzu çözmekte size yardımcı olacak. Ücretsiz olarak BigBoss reposundan indirebileceğiniz HotDog Springtomize mantığında fakat ondan çok daha dar kapsamlı bir tweak olsa da en azından Springtomize’nin yanında bahsedilen sorunu gidermek için kullanabileceğiniz küçük ama sorunsuz bir eklenti.

hotdog-cydia-tweak

Uygulamayı Cydia’dan indirdikten sonra cihazın ayarlar ksmına gelen kısayol üzerinden HotDog özel ayarlar menüsüne erişip cihazla ilgili pek çok ince ayarı yapmanız mümkün. Özellikle operatör adı, kilit ekranına ait düzenlemeler, bildirimlere ait görünüm düzenlemeleri gibi ek bir çok özelliği de kullanabilirsiniz.

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir