Harbor ile OS X Dock iOS cihazınıza gelsin

Şubat 3, 2015
Kategori: Apple
0 2927 0
Harbor ile OS X Dock iOS cihazınıza gelsin

Apple, OS X ile iOS entegrasyonunu bir adım daha ileriye taşıyıp tümleşik bir sisteme geçer mi bilinmez ancak iOS geliştiricileri uygulamalar noktasında bu konuya kafa yormaya devam ediyor. Kendisi bir iOS jailbreak geliştiricisi olan Evan Swick yeni uygulaması ile OS X’in bilinen dock uygulamasını iOS’a taşımayı başarmış görünüyor.

Harbor adı ile tanıtılan jailbreak uygulaması iOS cihazınızın alt kısmında yer alan kısayol tuşlarının olduğu kısımı (dock) tıpkı OS X’te olduğu gibi hareketli bir menü haline getiriyor. Dock menüsünün kullanımı basit, parmanığınızı ilgili kısıma getirip sağa / sola gezdirdiğinizde OS X Yosemite dock’unda geziniyor izlenimini yaşayabilirsiniz. Tabi bu güzel uygulamaya sahip olabilmek için önce cihazınızın jailbreak yapılmış olması gerekiyor. 2.99$ fiyatı ile Cydia‘dan indirebileceğiniz Harbor uygulamasının marifetlerini video’da görebilirsiniz.

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir