GoPro Hero4 Session daha hafif ve küçük

Temmuz 7, 2015
Kategori: Teknoloji
0 3442 0
GoPro Hero4 Session daha hafif ve küçük

Özellikle extreme spor ile meşgul olanların adrenalini yüksek performanslarda, o anları kalıcı hale getirmek isteyenlerin tercihi GoPro Hero yeni ürünü GoPro Hero4 Session ile geliyor. Özellikle GoPro Hero’nun önceki versiyonlarını kullananları en çok sevindirecek haber aksesuar uyumluğunun yeni üründe gözetilmiş olması. Bir çok insanın ciddi paralar ödeyerek GoPro Hero aksesuarlarına sahip olması bu bunları yeni üründe kullanamama riskini düşündürüyordu.

gopro hero4 session2

GoPro Hero4 Session, üretici şirketin açıklamasına göre %50 daha küçük, %40 daha hafif ve tek tuş ile hızlı bir şekilde görüntü yakalama özelliği ile çok daha kullanışlı bir cihaz haline gelmiş. Önceki Hero4’lerin siyah ve gümüş seçenekleri ile gelecek olan yeni ürünü elinize aldığınızda bu yeniliği paketin küçüklüğünden de anlayacakları belirtiliyor.

Su geçirmez gövdesi ve dayanıklı dış yapısı ile GoPro Hero4 Session böylelikle çok daha ilgi çekici bir ürün haline gelmiş.  Cihaz 12 Temmuz’da 399 $’dan başlayan fiyatlarla meraklıları ile buluşacak. 1080p60 , 720p100 ve 1440p30 video yakalama yanı sıra her zamanki Burst ve Time Lapse modları ile hareketsiz görüntüler sekiz megapiksel çekim yeteneğine sahip olacak. Aşağıda GoPro Hero4 Session’ın rwsmi tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir