Google Earth Pro artık ücretsiz

Google Earth Pro artık ücretsiz

Şubat 3, 2015
Kategori: Teknoloji
0 2455 0
Google Earth Pro artık ücretsiz

Google’ın popüler uygulaması Google Earth Pro bilgisayar sürümü artık tamamen ücretsiz. Google’ın bugüne kadar 399$ fiyat ile kullanıcılarına sunduğu uygulamasına artık ücretsiz olarak ulaşılabiliyor. Kısa bir kayıt işleminden sonra eposta adresinize gelecek olan Google Earth Pro kullanıcı adı ve şifreniz ile bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz uygulamayı aktif edip kullanabilirsiniz.

google earth pro

Google Earth Pro bağlantısına tıklayarak ilgili indirme ve kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü 3D görünümler ile dünyayı parmaklarınızın ucuna kadar getiren Google Earth Pro her bilgisayarda yer alması gereken

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir