Evernote ve Adonit'ten yeni bluetooth stylus

Evernote ve Adonit’ten yeni bluetooth stylus

Eylül 27, 2013
Kategori: Teknoloji
0 5228 0
Evernote ve Adonit’ten yeni bluetooth stylus

Evernote ve aksesuar üreticisi olan Adonit işbirliği ile Evernote Stylus Jot ismi ile bir bluetooth kalemi üretecekleri duyuruldu. 1.9mm ucu ile gayet ince bir bluetooth kalem olacak olan ürünün farklı incelikte kapasitif uçları da olacak.adonit ve evernote dijital kalem

Dijital kalemi geliştiren Adonit’in bu üründe yeni olan Pixelpoint teknolojisini kullanıyor. Jot Script, tek AAA pil ile çalışan Bluetooth 4.0 üzerinden iPhone ve iPad‘de kullanılacağı gibi iPad mini ile iPhone 5 sonrası tüm cihazlarda da kullanılabilecek. Daha iyi görsel ve kullanım deneyimi için Penultimate’in yeni zoom özelliğini kullanan kalem yazma alanını otomatik olarak büyütüyor. Yazı yazılırken dijital kağıt kalemi takip ederek sayfayı ilerletiyor.

Ürünle ilgilenenler ön ödemeli olarak Evernote veya Adonit resmi sitelerinden 74.95 dolar karşılığında şimdiden satın alabilirler. Nakliyenin 3-4 hafta sürebileceği açıklanan ürün bilgisinde yer alıyor. Açıkçası Adonit’in Jot Pro’sunu bu anlamda kullanım deneyimini ben de merak ettim doğrusu.

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir