En eğlenceli uygulamanız olmaya aday: Keezy

En eğlenceli uygulamanız olmaya aday: Keezy

Kasım 12, 2013
Kategori: Apple
0 3473 3
En eğlenceli uygulamanız olmaya aday: Keezy

iPhone müzik uygulamaları arasına yeni katılan ancak özelliği itibari ile adından çokça söz ettireceğe benzeyen Keezy beğeninize sunuldu. Belki de müzik yapmanın en eğlenceli adı olacak olan Keezy, Vimeo gibi bir projenin kurucularından olan Jake Lodwick’in sahip olduğu bir şirket tarafından geliştirildi. Uygulamayı açtığınızda ekranda sizi karşılayan 8 tuş üzerinden inanılmaz müzikler ortaya çıkarabileceğinizi düşünmek ilk bakışta pek mümkün görünmeyecek olsa da uygulamayı tanıyınca bu konuda pek bir sınır olmadığını göreceksiniz.

Beatbox’a da yatkın bir müzik severseniz Keezy ile keyfinize diyecek yok diyebilirim. Çünkü uygulama bu 8 tuş üzerinden ilgili tuşlara ses atayarak müzikleri daha da eğlenceli hale getirmenizi sağlıyor. Aşağıdaki video’yu izleyince bu küçük uygulamalanın neler yapabildiğini görmek sizin için de ilginç bir keşif olacağı düşüncesindeyim. Video’da Komedyen ve müzisyen Reggie Watts’ın Keezy deneyimini ve ortaya çıkardığı müzikleri keyifle dinleyip izleyebilirsiniz. Bu arada uygulamayı yükleyebilmeniz için iOS 7 yüklü bir iPhone gerektiğini hatırlatalım. (Link: https://www.appstore.com/keezy)

Keezy ile iPhone'da müzik yapma keyfini yaşayın

Beatbox’a farklı bir hayat veren iOS uygulaması Keezy
, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir