Eddy Cue: Ev paylaşımı iOS 9 ile geri gelecek

Eddy Cue: Ev paylaşımı iOS 9 ile geri gelecek

Temmuz 7, 2015
Kategori: Apple
0 3241 0
Eddy Cue: Ev paylaşımı iOS 9 ile geri gelecek

Geçtiğimiz hafta yayınlanan iOS 8.4 sürümü ile beraber gözlerin arayıpta bulamadığı Ev Paylaşımı (Home Sharing) özelliğinin çıkarılmış olduğu konusuydu. Bilindiği gibi Ev Paylaşımı özelliği bir iOS cihaz kullanıcının kendi WiFi ağı üzerindeki iTunes çalıştıran bir bilgisayardan müzik akışı sağlayan özellikti.

Bugün Apple’ın kıdemli başkan yardımcısı internet Software Başkanı Eddie Cue iOS 9 ile beraber bu özelliğin tekrar iOS’ta yerini alacağını açıkladı. Eddy Cue resmi twitter hesabından yaptığı açıklamasında Ev Paylaşımı özelliğinin sonbaharda yayınlanacak iOS 9 ile birlikte geri geleceği haber vermesi ile tekrar iOS cihaz sahiplerini çokça tercih ettiği bu özelliği tekrar kullanabilecek oluşu bu tweet’e geri dönüşlerden de açıkça görülüyor.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir