Cydia 1.1.20 yükleyici hata düzeltmesi yayınlandı

Cydia 1.1.20 yükleyici hata düzeltmesi yayınlandı

Temmuz 5, 2015
Kategori: Apple, Genel
0 2253 0
Cydia 1.1.20 yükleyici hata düzeltmesi yayınlandı

Saurik, Cydia 1.1.19 sürümü ile büyük bir güncelleme yayınladıktan sonra özellikle iOS 8.4 jailbreak‘in de yayınlanması ile beraber oluşan bazı sorunları gideren Cydia 1.1.20 güncellemesini yayınladı. Kullanıcılar tarafından rapor edilen hataların giderildiği, Cydia’nın daha kararlı bir şekilde çalışmasını sağlayan bu güncellemeyi jailbreak yapılmış cihazınızdan Cydia uygulamasına girerek yapabilirsiniz.

Cydia kaynaklarının yüklenmesinde zaman aşımı gibi önemli güncellemenin yer aldığı Cydia 1.1.20 sürümüne sistemi yükseltmeniz sorunsuz bir şekilde cihazınızı kullanabilmeniz için önemli olduğundan mutlaka yapmanızı tavsiye ediyorum. Henüz cihazlarını jailbreak yapmamış olan kullanıcılar iOS 8.4 jailbreak konumuzdan istifade edebilir.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir