Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı varmış

Eylül 17, 2013
Kategori: Genel
2 4692 0
Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı varmış

Pendik Belediyesi tarafından dün bana da ulaştırılan iki adet şık fincan takımını aldığımda başlıkta geçen söz aklımdan geçti. Sanıyorum kendileri de bu anlamda düşünmüş olacaklar ki içtikçe kendilerini hatırlayalım ve bizlerde hatırları kalsın diye böyle bir seçim yapmış olacaklar 🙂

Pendik belediyesi hediyesi

Şaka bir yana resmi bir kurumdan ilk defa bir şey istemek için değil bir şey vermek için gelmiş olmaları beni hem şaşırttı hem de sevindirdi. Buradan gıyaben Pendik Belediyesi’ne ve böyle bir incelik düşünen başkanı Dr. Kenan Şahin‘e teşekkür ediyorum. Neye göre veya kime göre bu zarif hediyeyi dapıtıyorlar bilemiyorum ama Twitter hesaplarından takip ettiğim kadarı ile genele yayılmış olan bir hizmet.

Bu arada sahili de kapsayan ücretsiz Wi-Fi bağlantısı için ayrı bir teşekkür etmem lazım, henüz denemediğimden bir şey diyemiyorum ama umarım kaynarca yönüne doğru sahilin bitiş noktasından da çekiyordur. Ben genelde balık avı için o bölgeyi kullanıyorum ve oraya kadar bu hizmet yayılabilmişse ne ala.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

2 comments

  1. Mehmet Yazıcı (author)
    Reply

    Selamlar 🙂 o zaman sen daha erken keşfetmişsindir yazılarımı, elmatrend.com diğer sitem ve elmadoktoru.com ile elmabulteni.com’u da ben oluşturmuştum. Duymuş olman muhtemeldir. Ben de memnun oldum tanıştığımıza.

  2. cenk karaca
    Reply

    vay abim yaaa ben de kavakpınar da oturuyorum aynı fincandan bende de var. Ben de sıkı bi apple takipçisiyim jailbreak ararken tesadüfen siteni gördüm. Çok güzel bilgi ve paylaşımların var. Tebrik ederim abicim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir