Apple’ın Yeni iPhone Xs iPhone Xs Max tanıtım etkinliğini nasıl izleyeceksiniz?

Eylül 12, 2018
Kategori: Apple
0 1166 0
Apple’ın Yeni iPhone Xs iPhone Xs Max tanıtım etkinliğini nasıl izleyeceksiniz?

Apple’ın bugün düzenleyeceği ve içeriğinin iPhone Xs, iPhone Xs Max, Apple Watch 4 serisi cihazların tanıtım etkinliğine sadece saatler kaldı. Tüm teknoloji tutkunlarının merakla beklediği etkinlik bugün Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak. Apple, iPhone Xs tanıtım etkinliğinin iPhone, iPad, Mac ve Windows başta olmak üzere diğer işletim sistemleri ve mobil cihazlar üzerinden nasıl izlene bileceğini duyurdu.

Apple’ın iPhone Xs tanıtımını izlemenin en kolay yolu olarak Apple Etkinlik Web Sayfası üzerinden takip edilebileceğini söyleyebiliriz. Apple’ın bu etkinliğini en iyi ve kesintisiz olarak izleyebilmeniz için iOS 10 ve yukarı sürümlü cihazlar ile MacOS Sierra 10.12 ve üzeri sürümlü Mac bilgisayara sahip olmanız yeterli.

Bir diğer izleme kaynağı olan Windows için Windows 10 ve Microsoft Edge platformlarında iPhone Xs etkinliğini akıcı bir şekilde Chrome ve Firefox gibi tarayıcılarda da takip edebilirsiniz. (MSE, H.264 ve AAC pluginleri gereklidir).

iPhone Xs ve Apple Watch 4. seri tanıtım etkinliğine ulaşmanın bir diğer yolu da VLC player üzerinden aşağıdaki bağlantı ile gerçekleştirilebilir.

https://p-events-delivery.akamaized.net/18ouhbadsfvoubfvosbfvsdfohbv9/m3u8/atv_mvp.m3u8

Son olarak iPhone Xs, iPhone Xs Max ve Apple Watch 4. seri tanıtım etkinliğine Twitter üzerinden Bu bağlantıdan direk olarak takip edebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir