Apple'dan yeni iPhone X unlock reklamı

Apple’dan yeni iPhone X unlock reklamı

Mart 17, 2018
Kategori: Apple
0 216 0
Apple’dan yeni iPhone X unlock reklamı

Bir bakışınızla tüm kilitlerin açıldığı bir dünyada olsanız neler olur, ne hissedersiniz’in birazcıkta reklamcılık abartıcılığı eşliğindeki yeni iPhone X reklamı yayınlandı. Bu reklamda Apple‘ın iPhone X’ler ile kullanıma sunduğu Face ID (yüz tanıma) özelliği ile cihazının ana kilidinin ve desteklenen diğer uygulamalarının açılmasını farklı bir bakış açısı ile ele alınıyor.

Bir süre zorunlu olarak Samsung Note 8 kullanan birisi olarak göz (iris tanıma) ile kilit açma olsun yüz tanıma özelliği olsun özellikle ışığın az olduğu yerlerde sizi şekilden şekilde sokabildiğini düşünülürse iPhone X’in bu konudaki hızı tartışılmaz. Sözü fazla uzatmadan sizi yeni iPhone X unlock reklamı ile başbaşayız bırakayım.

 

, , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir