Apple'dan yeni iPhone 5c reklamı

Apple’dan yeni iPhone 5c reklamı

Eylül 16, 2013
Kategori: Apple
0 3829 0
Apple’dan yeni iPhone 5c reklamı

Apple‘ın geçtiğimiz günlerde özel bir etkinlikte tanıttığı ve 20 Eylül itibari ile satışa sunulacak olan iPhone 5c için yeni tanıtım reklamı yayınladı. “Plastiğin mükemmel form bulduğu iPhone 5c” mealindeki reklam filminde parlak renkli polikarbonat malzeme ile beş farklı renge vurgu yapılmış.

iPhone 5c

Genelde Apple’ın tanıtım filmlerinde görmeye alıştığımız ticari sesin yerini fonda çalan hoş bir müzik almış. iPhone 5c‘nin akan plastik sonrası şekil bulduğu kendine has tasarımını vurguluyor. iPhone meraklıları için en önemli unsur şüphesiz cihazın fiyatı, 99$ olarak açıklanan fiyat Amerika’da taahhütlü satış fiyatı olması, Türkiye’de 1900 TL civarı alıcısına ulaşacak olması düşündürücü. Sonuçta sondaki “C” harfine bakında “Cheap” olacağını düşündüğümden olsa gerek pek cazip gelmedi.

100$’lık bir fark ile iPhone 5s‘e sahip olmak herkes gibi bana da daha cazip gelse de ben uzun bir zaman daha iPhone 5‘i kullanmaya devam edeceğim.

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir