Apple'dan

Apple’dan “Designed Together” temalı yeni iPhone 5c reklamı

Eylül 18, 2013
Kategori: Apple
0 2954 0
Apple’dan “Designed Together” temalı yeni iPhone 5c reklamı

Apple bugün iOS 7 sürümünü serbest bıraktıktan sonra yeniden tasarlanan iOS 7 ve yeni akıllısı iPhone 5c‘yi yeni bir reklam tanıtım filminde birleştirdi. Geçen gün benim de bloga eklediğim “Plastiğin Mükemmelliği” temalı iPhone 5c tanıtım filminin ardından “Designed Together” temalı filmi yayınladı.

Bir önceki gibi herhangi bir konuşma içermeyen, yumuşak arkaplan müziği eşliğinde iOS 7’nin çekici unsurları ile beraber iPhone 5c boy gösteriyor. Klip özellikle kendini yaşam dolu hisseden ve eğlenceli gençleri hedef aldığı tasarımdaki beraberliğe vurgu yapan yeni reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir