Apple Watch Walkie-Talkie Nedir?

Haziran 20, 2018
Kategori: Apple
0 4093 0
Apple Watch Walkie-Talkie Nedir?

Apple‘ın akıllı saat pazarını domine eden Apple Watch‘ta yenilikler peşi sıra gelmeye devam ediyor. Halen Apple geliştirici programına dahil olan kullanıcıların test ettikleri watchOS 5 beta 2 ile iOS 12 beta 2 ile sunulan Walkie-Talkie uygulaması hayli ilgi çekecek gibi. Apple tarafından, “aile ve arkadaşlarla hızlı bir şekilde iletişime geçmek için eğlenceli ve kolay bir yol” olarak tanımlanan uygulama wifi ve hücresel bağlantı üzerinden iletişime geçmenizi sağlıyor.

iOS 12‘nin ve watchOS 5 kararlı sürümü yayınlandığında tüm Apple Watch kullanıcıların kullanabileceği Walkie-Talkie uygulamasını kullanmak hayli pratik.

apple watch walkie talkie 1

Yapmanız gereken Apple Watch ana ekranına gelen Walkie-Talkie simgesine tıklayıp ekranı yukarı kaydırmak ve iletişim kişilerinizden birisini seçmek. (Apple Watch kullanıcısı olan) Seçilen kişiye tıkladığınızda açılan pencerede “Konuş”a basıp konuşmak.

apple watch walkie talkie 2

Karşı taraf bağlantıyı kabul ettiğinde artık sizlerde bu farklı ve gayet pratik iletişim sisteminin keyfini çıkarabilirsiniz. Walkie-Talkie uygulamasında dilediğiniz kadar bağlantı ekleyip bu kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

, , , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir