Apple Watch şubat ayında satışa sunulabilir

Apple Watch şubat ayında satışa sunulabilir

Ocak 3, 2015
Kategori: Apple
0 2492 0
Apple Watch şubat ayında satışa sunulabilir

Apple‘ı yakından takip eden en ciddi blogların başında gelen 9to5mac sitesi Apple’ın akıllı saati Watch‘ın şubat ayı içinde özellikle de sevgililer gününde satışa sunulabileceğini belirtti. Sevgililer günü tespitini daha önce bir başka haberinde de vurgulayan sitenin bu haberdeki tespiti biraz bakla falı açar gibi olsa da gerçekleşmemesi için herhangi bir sebep yok.

apple watch akıllı saat

Apple’ın online satış sayfalarında Watch’ın olduğu menüye tıkladığınızda karşınıza “Coming Early 2015” yazısı çıkarken yeni güncellenen sayfalarda “Early 2015” (Türkiye mağazası da güncellendi) tanımı blogun da ilham kaynağı olmuş. Amerika için yaptığı bu tespit ile bazı Avrupa ülkeleri ile beraber aynı anda satışa sunulmasının da sürpriz olmayacağını belirtiyor.

Özellikleri ve tasarımı ile bizlerin de merakla beklediği bir ürün olan Apple Watch, Apple’ın “farklı düşün” felsefesine uygun son ürünü olarakta yoğun ilgi ile karşılanacak gibi görünüyor.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir