Apple Watch şubat ayında satışa sunulabilir

Ocak 3, 2015
Kategori: Apple
0 3248 0
Apple Watch şubat ayında satışa sunulabilir

Apple‘ı yakından takip eden en ciddi blogların başında gelen 9to5mac sitesi Apple’ın akıllı saati Watch‘ın şubat ayı içinde özellikle de sevgililer gününde satışa sunulabileceğini belirtti. Sevgililer günü tespitini daha önce bir başka haberinde de vurgulayan sitenin bu haberdeki tespiti biraz bakla falı açar gibi olsa da gerçekleşmemesi için herhangi bir sebep yok.

apple watch akıllı saat

Apple’ın online satış sayfalarında Watch’ın olduğu menüye tıkladığınızda karşınıza “Coming Early 2015” yazısı çıkarken yeni güncellenen sayfalarda “Early 2015” (Türkiye mağazası da güncellendi) tanımı blogun da ilham kaynağı olmuş. Amerika için yaptığı bu tespit ile bazı Avrupa ülkeleri ile beraber aynı anda satışa sunulmasının da sürpriz olmayacağını belirtiyor.

Özellikleri ve tasarımı ile bizlerin de merakla beklediği bir ürün olan Apple Watch, Apple’ın “farklı düşün” felsefesine uygun son ürünü olarakta yoğun ilgi ile karşılanacak gibi görünüyor.

, ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir