Apple Watch için Twitterrific

Apple Watch için Twitterrific

Mayıs 15, 2015
Kategori: Apple
0 2163 1
Apple Watch için Twitterrific

Apple‘ın yeni akıllısı Apple Watch kullanımı henüz ülkemizde resmi olarak satışa sunulmasa da farklı yollar ile iOS meraklıları Apple Watch‘ı satın alarak kollarına çoktan taktılar bile. Henüz yeni bir ürün olmasına rağmen uygulama geliştiricileri bu cihaza özel uygulamalarını hızla App Store’da yayınlamaya başladı. Bu uygulamalar arasında Twitter kullanıcılarına özel ücretsiz Twitterrific uygulaması zaten iOS kullanıcıları tarafından biliniyor. Twitterrific şimdi de Apple Watch uygulaması olarak akıllı saatinizde yerii almaya hazır.

Zengin bildirimler ve gerçek zamanlı istatistiklerle beraber yeni takipçileri, takipçilerin gerçek isim ve avatarlarını görüntüleyebilirsiniz. Siri‘nin dikte özelliğini kullanarak yeni tweet’ler oluşturmaya kadar bir çok özellik ile Twitter artık bileğinizde diyebiliriz. Uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanmak için 1,99 $ ücret ödeyecek olsanız da sürekli gelişen bu popüler uygulamayı satın almaya değer.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir