Apple Watch için Twitterrific

Mayıs 15, 2015
Kategori: Apple
0 2809 1
Apple Watch için Twitterrific

Apple‘ın yeni akıllısı Apple Watch kullanımı henüz ülkemizde resmi olarak satışa sunulmasa da farklı yollar ile iOS meraklıları Apple Watch‘ı satın alarak kollarına çoktan taktılar bile. Henüz yeni bir ürün olmasına rağmen uygulama geliştiricileri bu cihaza özel uygulamalarını hızla App Store’da yayınlamaya başladı. Bu uygulamalar arasında Twitter kullanıcılarına özel ücretsiz Twitterrific uygulaması zaten iOS kullanıcıları tarafından biliniyor. Twitterrific şimdi de Apple Watch uygulaması olarak akıllı saatinizde yerii almaya hazır.

Zengin bildirimler ve gerçek zamanlı istatistiklerle beraber yeni takipçileri, takipçilerin gerçek isim ve avatarlarını görüntüleyebilirsiniz. Siri‘nin dikte özelliğini kullanarak yeni tweet’ler oluşturmaya kadar bir çok özellik ile Twitter artık bileğinizde diyebiliriz. Uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanmak için 1,99 $ ücret ödeyecek olsanız da sürekli gelişen bu popüler uygulamayı satın almaya değer.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir