Apple Watch bildirim stili iPhone'da

Apple Watch bildirim stili iPhone’da

Temmuz 7, 2015
Kategori: Apple
2 4926 4
Apple Watch bildirim stili iPhone’da

Apple‘ın en yeni akıllısı Apple Watch‘ın bildirim ekranı dilerseniz iPhone cihazınızın kilit ekranında kullanabilirsiniz. Standart iPhone bildirim stilinden sıkılanlar için daha farklı bir görünüm olan Apple’ın akıllı saatindeki bildirim stili ile farklılık oluşturabilirsiniz. Tabi bu işlem için öncelikle iPhone’un jailbreak yapılmış olması gerekir. Jailbreak uygulamaları gelişticilerinden Thomas Finch’in geliştirdiği WatchNotifications isimli küçük tweak ile herhangi ek bir ayara gerek kalmadan bu görünümü elde edebilirsiniz.

WatchNotifications uygulamasının ayarlarını iPhone’un ayarlar kısmından görebilirsiniz. Burada uygulama simgesinin görünümüne dair basit ayarları da bulabilmeniz mümkün. WatchNotifications Cydia BigBoss reposunda 1$ fiyatla sahip olabilirsiniz.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir