Apple TV 4 10.2.2 Greeng0blin Jailbreak Yayınlandı

Apple TV 4 10.2.2 Greeng0blin Jailbreak Yayınlandı

Şubat 11, 2018
Kategori: Apple
0 474 3
Apple TV 4 10.2.2 Greeng0blin Jailbreak Yayınlandı

NitoTV, tvOS 10.2.2 sürüme sahip Apple TV‘ler için jailbreak uygulamasını yayınladı. Greeng0blin adı ile yayınlanan jailbreak aracı haberini Twitter üzerinden duyuran NitoTV hala imzası açık olan 10.2.2 sürümlü Apple TV’lerin bu araçla cihazlarını jailbreak yapabileceklerini söyledi.

NitoTV’nin Twitter’da duyurusunu yaptığı haber şöyle;

yes i have tvOS 11 support planned for a future release. right now all that is suported is 9.x – 10.2.2. It been a fucking marathon, just ask @Jaywalker taking a much needed break / celebration now. 11 work to continue later… not tonight tho. lol

zamanlarda yayınlanan jailbreak araçlarında olduğu gibi Apple TV 4 jailbreak aracı da Cydia Impactor uygulaması aracılığı ile işlemleri yapmanızı gerektiriyor. Sahip olduğunuz MacOS cihazı ile Cydia Impactor kullanarak tvOS 10.2.2 jailbreak’i Apple TV 4 cihazınıza sorunsuzca yükleyebilir ve jailbreak’in nimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan Cydia Impactor’un Mac OS X yükleyici ile AppleTV 10.2.2 Ipa dosyasını indirip cihazınızı hemen jailbreak yapabilirsiniz.

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir