Apple OS X 10.9.1 güncellemesini yayınladı

Apple OS X 10.9.1 güncellemesini yayınladı

Aralık 17, 2013
Kategori: Apple
0 2203 1
Apple OS X 10.9.1 güncellemesini yayınladı

Mac App Store uygulamasını açtığımda karşımda OS X Mavericks 10.9.1 güncellemesini görmek sürpriz oldu, çünkü Apple henüz çok kısa süre önce 10.9.1‘in betasını yayınlamıştı. Belki de bazı hataların ilacını barındırması ve bu hataların giderilmesi için acele edildiği izlenimi verse de güncelleme detaylarında daha çok Gmail ile ilgili güncelleştirmelerin yer aldığını görmek sürpriz oldu.

OSX-Mavericks-10.9.1

Resimde yapılan iyileştirmelere ait güncelleme bilgisini görebildiğinizden tekrar sıralamakta yer olmadığı gibi Mac App Store‘u açtığınızda OS X 10.9.1 güncellemesini de yapabilirsiniz. Eğer gözünüze çarpan yenilikler olursa paylaşırsanız memnun olurum.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir