Apple Mağazası Zorlu Center’da kapılarını açıyor

Nisan 4, 2014
Kategori: Apple
0 5374 0
Apple Mağazası Zorlu Center’da kapılarını açıyor

Türkiye’de Apple kullanıcılarının uzun zaman bekledikleri Apple Store nihayet Zorlu Center’da Cumartesi (yarın) Saat: 10:00 da kapılarını açıyor. Türkiyenin ilk Apple Store‘u olarak hayli iddialı bir mekan ve konsept ile hazırlanan mağaza yarın meraklılarını konuk edecek.Özellikle cihazlarını yurtdışından alan ve Apple Store garantisi imkanından yararlanmak isteyenler için önemli bir açığı kapatacak olan Apple Store Türkiye mağazası kullanıcılardan büük rağbet göreceğe benziyor. Tabi Apple ürünlerinde önemli bir fiyat düşüşü bekleyenleri hüsrana uğratacak olsa da bunun tamamen Türkiye’nin vergi, gümrük vb. uygulamalarından kaynaklandığını biliyoruz. Halen internet üzerindeki Apple Store Türkiye sayfasındaki fiyatlar da zaten ortada.

apple türkiye zorlu center

Ancak yine de Türkiye’de bir Apple Store’un bulunuyor oluşu Apple markasına sadık kullanıcılar için bulunmaz bir nimet şeklinde karşılanıyor olacak. Apple Store olarak Türkiye’ye biraz geç giren Apple belki de bu açığı kapatacak önemli yenilikler ve farklılıklar ile geliyor. Apple CEO’su Tim Cook‘un bizzat dile getirdiği gibi “en farklı Apple Store olacak” sözleri de bu farklılığı doğruluyor. Dev cam duvarlar ve cam’ın hayat verdiği diğer kullanım alanları ile çok daha farklı bir Apple store Türkiye ile beraber teknoloji meraklılarına merhaba diyecek. Apple’ın Türkiye’de 3 tane daha Apple Store açmayı planladığını da ayrı bir not olarak belirtmekte yarar var.

Ne diyelim, yarın yapılacak daha iyi bir işiniz yoksa Zorlu Center’da saat 10:00’da Apple’ın bu ilk Türkiye mağazasına bir uğrayın derim.

, , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir