Apple mağazaları kendi eserleri ile yenileniyor

Apple mağazaları kendi eserleri ile yenileniyor

Ocak 3, 2015
Kategori: Apple
0 14040 0
Apple mağazaları kendi eserleri ile yenileniyor

Apple’ın ürünleri kadar Apple Store‘ların dizaynı, kullanılan malzemeleri ve mağazacılık anlayışı da hayli dikkat çekiyor. İnsanlar Apple Store’larda vakit geçirmekten keyif aldıkları gibi merak ettikleri son model ürünleri de test etme imkanına sahip oluyor. Belki de bu sebeple olsa gerek, Apple Mağazaları bugünlerde farklı bir değişiklikle ziyaretçilerini karşılamaya başladı. Bir süre önce Apple’ın yeni açtığı sayfa olan Start something new sayfası, Apple’ın iOS ve Mac cihazları ile ortaya çıkardıkları çalışmaların sergilendiği alan olarak hizmete sunulmuştu.

apple-projesi-start-something-new-01

Burada yer alan farklı çalışmalar ve özellikle de dikkat çekici resimler şimdi de Apple store’larda tasarımın birer parçası haline gelmeye başladı. New York, Kanada Toronto’da bulunan Apple Store’larda duvarları süslemeye başlayan bu çalışmalar ilerleyen zamanda diğer Apple mağazalarında da yerini alacak gibi görünüyor.

Apple’ın yakın zamanda kullanıcıların da resim ve diğer çalışmalarını gönderebildiği bir sayfa ve bu sayfadan seçilecek resimlerin mağaza ve diğer ortamlarda değerlendirmesi hayli ilgi çeken bir proje olabilir. Kim bilir, belki de bu konu üzerinde çalışmaları bile vardır.

Start Something New sayfasını ve çalışmaları görmek için tıkla>>

Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir