Apple iPhone 7'de A10 işlemci kullanacak!

Apple iPhone 7’de A10 işlemci kullanacak!

Ağustos 11, 2016
Kategori: Apple
0 2406 6
Apple iPhone 7’de A10 işlemci kullanacak!

Apple’ın viral reklamcılık alanını çok iyi kullandığı (nı düşündüğüm) yeni ürün sızıntıları bugünlerde bir hayli sıklaştı. Malum, Apple genellikle eylül aylarındaki etkinliklerini yeni ürünlerin tanıtımı için kullanıyor ve özellikle iPhone 7 için beklenen tarih 7 Eylül olarak teknoloji sitelerinde gündeme geliyor. GeekBar tarafından iPhone 7 hakkında sızdırılan yeni görüntüde beklenen iPhone 7’nin A10 işlemciye sahip olacağı yönünde.

Apple’ın bu yeni işlemcisinde tasarım ve üretim ortağı olarak TSMC ile hareket etmekte olduğu yine bahsedilen konular arasında…

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir