Apple iPad Pro 12 Inc konsept çalışması

Ocak 25, 2015
Kategori: Apple
0 3472 0
Apple iPad Pro 12 Inc konsept çalışması

Apple ve konsept kelimeleri yan yana geldiğinde ilk akla gelen isimlerin başında olan Martin Hajek yeni bir konsept çalışma yayınladı. Genellikle Apple’ı yakından takip eden ciddi kaynakların söylentilerini 3D tasarımlar haline getirip yayınlaması ile tanınan Hajec’in bir çok konsept tasarımı ürünler piyasaya sürüldüğünde neredeyse bire bir benzerlik gösterdiğinden ben de yakından takip ediyorum.

ipad-pro-konsept-1

Hajec bu çalışmasında MacFan tarafından yayınlanan iPad Pro 12 inç söylentilerinde yer alan görüntülerden yola çıkarak ortaya koyduğunu belirtiyor. Özellikle daha büyük ekran ve çalışma alanına ihtiyaç duyan grafik ve diğer çizimlerle ilgilenen kullanıcılar için 12 inç‘lik bir iPad kulağa hayli hoş geliyor. Steve Jobs’un nefret ettiği stylus kalem ile beraber geleceği düşünülen Apple iPad Pro, Martin Hajec’in çalışması ile şimdiden ete kemiğe bürünmüş diyebiliriz.

ipad-pro-konsept-3ipad-pro-konsept-4

apple-stylus-kalem

Tasarımcının iPad pro konsept çalışmasının diğer resimlerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir