Apple iOS 7 için kullanma kılavuzlarını yayınladı

Apple iOS 7 için kullanma kılavuzlarını yayınladı

Eylül 18, 2013
Kategori: Apple
1 6361 0
Apple iOS 7 için kullanma kılavuzlarını yayınladı

Apple genellikle her yeni sürüm ile beraber web sitesinin kılavuzlar bölümünde kullanıcı kılavuzları yayınlıyor. iBooks ve iBookstore üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan iPhone, iPod touch ve iPad cihazları için yayında olan kılavuzlar yeniden şekillendirilmeye başlandı.iOS-7-User-Guide-iPod-touch

Şu an itibari ile yayınlanmasına dakikalar kaldığını söyleyebileceğimiz iOS 7 mobil işletim sistemine ait kılavuz kitaplar iBookstore’a düşmeye başladı. iPod touch ve iPad cihazları için yayınlanan 138 sayfalık iOS 7 kılavuz kitabı yeniden tasarlanan borsa, kontrol (bildirim) merkezi ve AirDrop dahil olmak üzere tüm iOS 7 yeniliklerini kapsıyor.

iPad iOS 7 kullanma kılavuzu

iPad ve iPod touch sürümlerine ait iOS 7 kullanım kılavuzlarını ilgili bağlantıdan indirebileceğiniz gibi Apple kılavuzlar sitesi üzerinden PDF formatındaki tüm kılavuzları da inceleyebilirsiniz. iPhone için iOS 7 kılavuzu için ise Apple kısa zaman sonra güncelleme yapacağını düşünüyorum.

, , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

1 yorum

  1. Musa
    Reply

    Alarm 1 dakikalık 3 tekrar yapmalı ve kesilmeli. Unuttuğun tlf alarm çalarak şarzı (akü). bitiriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir