Apple 7 Eylül iPhone 7 Apple Watch 2 Etkinliği

Apple 7 Eylül iPhone 7 Apple Watch 2 Etkinliği

Eylül 7, 2016
Kategori: Apple
0 2418 7
Apple 7 Eylül iPhone 7 Apple Watch 2 Etkinliği

Kimine göre serin günlerin habercisi, Apple severlerin ise içini bir başka ısıtan Eylül ayı geldi çattı. 7 Eylül, yani Türkiye saati ile bu akşam saat 20:00’de San Francisco’da düzenlenecek olan Apple Event kapsamında iOS severlerin merakla beklediği ürünler tanıtılacak. Gözlerin özellikle iPhone 7 ve tanıtılması beklenen Apple Watch 2 üzerinde yoğunlaşacak olmasına rağmen iOS 10 ve diğer ilgi çekici yenilikleri görmemize sadece bir kaç saat kaldı.

apple-eylul-etkinligi

Yeni iPhone 7’de 3GB ram olacak, iPhone 7 Plus’ta çift kamera olacak… gibi spekülasyonlar son bularak beklenen ürünler ve tüm özellikleri bu tanıtım etkinliğinde merakı giderecek. http://www.apple.com/apple-events/september-2016/ adresinden canlı olarak izlenebilecek olan etkinlikle beraber güncellenecek olan Apple ürünlerini canlı canlı takip edebileceksiniz.

Blogumuzdan, tanıtılacak ürünlerin bir özeti etkinlik biter bitmez yayınlayacağız.

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir