Apple 7 Eylül iPhone 7 Apple Watch 2 Etkinliği

Eylül 7, 2016
Kategori: Apple
0 3491 7
Apple 7 Eylül iPhone 7 Apple Watch 2 Etkinliği

Kimine göre serin günlerin habercisi, Apple severlerin ise içini bir başka ısıtan Eylül ayı geldi çattı. 7 Eylül, yani Türkiye saati ile bu akşam saat 20:00’de San Francisco’da düzenlenecek olan Apple Event kapsamında iOS severlerin merakla beklediği ürünler tanıtılacak. Gözlerin özellikle iPhone 7 ve tanıtılması beklenen Apple Watch 2 üzerinde yoğunlaşacak olmasına rağmen iOS 10 ve diğer ilgi çekici yenilikleri görmemize sadece bir kaç saat kaldı.

apple-eylul-etkinligi

Yeni iPhone 7’de 3GB ram olacak, iPhone 7 Plus’ta çift kamera olacak… gibi spekülasyonlar son bularak beklenen ürünler ve tüm özellikleri bu tanıtım etkinliğinde merakı giderecek. http://www.apple.com/apple-events/september-2016/ adresinden canlı olarak izlenebilecek olan etkinlikle beraber güncellenecek olan Apple ürünlerini canlı canlı takip edebileceksiniz.

Blogumuzdan, tanıtılacak ürünlerin bir özeti etkinlik biter bitmez yayınlayacağız.

, , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir