Apple 15 ekimde iPad etkinliği düzenleyebilir

Apple 15 ekimde iPad etkinliği düzenleyebilir

Eylül 17, 2013
Kategori: Apple
1 2692 1
Apple 15 ekimde iPad etkinliği düzenleyebilir

Apple‘ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği iPhone 5s ve iPhone 5c etkinliğini önceden öngören bir kaç önemli kaynak yeni söylentilerle tekrar karşımızda. Özellikle MacGeneration’a dayandırılan habere göre Apple önümüzdeki ekim ayı içinde yeni bir etkinlikle karşımıza çıkabilir. İddialar genel olarak iPad 5 ve iPad mini 2 üzerine yoğunlaşırken Mac Pro, OS X Mavericks ve bir Haswell’li Retina ekran MacBook Pro’nun tanıtılabileceği yönünde.ipad

Intel’in Haswell işlemcisi MacBook Air serisine önemli ölçüde enerji tasarrufu ve faydalar getirdi, dolayısı ile MacBook Pro Retina ekran ile de geleneği devam ettirmesi bekleniyor. iPad 5 ve iPad mini 2 cephesinden ise daha da incelmiş bir tasarım, işlemcisi güçlendirilmiş ve yine kameralarında iyileştirmeler yapılarak sunulacağı görüşünde hemen herkes hem fikir.

Gelecek bir kaç hafta bu yönde gelişmeler ile bizleri ve Apple meraklılarını meşgul edecek gibi görünüyor.

, , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

1 yorum

  1. Pingback: iPad mini 2 uzay grisi rengi ile 15 ekimde geliyor mu? | MMCN.ORG | Mehmet Yazıcı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir