27 Mart Apple kreatif eğitim etkinliği

Mart 17, 2018
Kategori: Apple
0 1684 0
27 Mart Apple kreatif eğitim etkinliği

Apple 27 Mart’ta, temasını “Kreatif Eğitim” olarak adlandırdığı yeni bir etkinliğe hazırlanıyor. Etkinliğin adından da anlaşılacağı üzere eğitim odaklı bu etkinliğin sloganı ise “haydi bir okul gezisine çıkalım” olarak belirlendi. Özellikle öğretmen ve öğrenci odaklı bu etkinliğin amacı Apple’ın bu konuda uzun yıllardır yaptığı çalışmaların geldiği son nokta ve kreatif fikirlerin paylaşımı üzerine olacak.

Geçtiğimiz döneme ait etkinlikleri göz önüne aldığımızda bu etkinliğin de sadece belirtilen hedefler ile kısıtlı olmayacağı özellikle de bu alana hitap edecek olan yeni iPad Pro ve MacBook modellerinin de tanıtılması beklenenler arasında. Özellikle son zamanlarda Apple’ı yakından takip eden haber kaynakları yeni MacBook Pro, MacBook Air ve iPad Pro‘lar hakkında dedikodular ve sızıntı raporları paylaşıyorlardı. Bu etkinlik içinde bahse konu olan bu ürünlerin yeni versiyonlarını görmek sürpriz olmayacak.

Tabi bu etkinlikte bu ürünlerin yeni nesil modellerini görememe durumuna karşı gözler Apple’ın bir diğer etkinliği olan ve genellikle yeni ürün lansmanları ile geçen WWDC 2018‘de olacak. Bu etkinliğin tarihi de 4 Haziran olarak belirtilmiş durumda.

, , , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla & Wordpress gibi özgür içerik yönetim sistemleri konusunda uzman. Apple'ın iOS uygulama geliştirme programına dahil bir kullanıcısı olarak aynı zamanda Apple ürünleri hakkında uzun yıllardır yazılar yazmakta.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir