27 Mart Apple kreatif eğitim etkinliği

27 Mart Apple kreatif eğitim etkinliği

Mart 17, 2018
Kategori: Apple
0 231 0
27 Mart Apple kreatif eğitim etkinliği

Apple 27 Mart’ta, temasını “Kreatif Eğitim” olarak adlandırdığı yeni bir etkinliğe hazırlanıyor. Etkinliğin adından da anlaşılacağı üzere eğitim odaklı bu etkinliğin sloganı ise “haydi bir okul gezisine çıkalım” olarak belirlendi. Özellikle öğretmen ve öğrenci odaklı bu etkinliğin amacı Apple’ın bu konuda uzun yıllardır yaptığı çalışmaların geldiği son nokta ve kreatif fikirlerin paylaşımı üzerine olacak.

Geçtiğimiz döneme ait etkinlikleri göz önüne aldığımızda bu etkinliğin de sadece belirtilen hedefler ile kısıtlı olmayacağı özellikle de bu alana hitap edecek olan yeni iPad Pro ve MacBook modellerinin de tanıtılması beklenenler arasında. Özellikle son zamanlarda Apple’ı yakından takip eden haber kaynakları yeni MacBook Pro, MacBook Air ve iPad Pro‘lar hakkında dedikodular ve sızıntı raporları paylaşıyorlardı. Bu etkinlik içinde bahse konu olan bu ürünlerin yeni versiyonlarını görmek sürpriz olmayacak.

Tabi bu etkinlikte bu ürünlerin yeni nesil modellerini görememe durumuna karşı gözler Apple’ın bir diğer etkinliği olan ve genellikle yeni ürün lansmanları ile geçen WWDC 2018‘de olacak. Bu etkinliğin tarihi de 4 Haziran olarak belirtilmiş durumda.

, , , , , , ,
Mehmet Yazıcı

Joomla! içerik yönetim sistemi üzerine uzun yıllar çeşitli sitelerden destek verdi. Joomla Kitabı'nı çıkaran ekibin içindeydi. Türkiyede Byte dergisinde Joomla hakkında yazılar yazdı. Yine aynı derginin özel Joomla 1.5 sayısını hazırlayarak Joomla adına bir ilki gerçekleştirdi. Çeşitli seminerlerde Joomla üzerine konuşmacı olarak katıldı. Halen Joomla resmi sitesi magazine.joomla.org'da editörlük yapmakta. Apple ve ürünlerine özel merakı var.

Diğer yazılarımı görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir